Kurumsal


     ASLAN PLASTİK yıllardan beri  plastik ambalaj sektöründe faaliyet göstermektedir. Modern bir altyapıya sahip fabrikasında ve son sistem üretim makineleri ile ürün yelpazesini genişleterek hizmetine devam etmektedir.
 

     Kuruluşumuzun var olma nedeni müşterilerimize üstün hizmet ve kalitede ürün sunmak, günün şartlarına uygun YENİLENME gücüne vakıf olma, mevcut İMAJINI devam ettirme, İŞ AHLAKINA, ÇALIŞANINA  iş güvenliği ve çevre standartlarına uygun koşullarla üretim ve ticaretine devam etmektir.

     Farklı müşteri ve ürün gruplarında uzman kadromuz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tatmin edecek kalitede ürünler üretmek, tüketici çıkarlarını en iyi şekilde korumak ve pazarımızda aranılan üretici olmak için çalışmaktadır. Kaliteli ürün ve hizmet için elimizdeki makine paktı ve uygun çevre çalışma koşullarımızı birleştirerek doğru, kaliteli ve zamanında hizmetinize sunmak için uğraşmaktayız. Müşterilerimize sadece kaliteli üretimle hizmet vermeyi değil, karşılıklı fikir alışverişi ile müşterilerimizin toplam kalite anlayışına ve firma karakterine uygun çalışmalar ile hedefine ulaşan sonuçları aramaktayız.